Obchodní podmínky

Jak vybírat a objednávat

Na našich stránkách jsou vyobrazeny a popsány obložené chlebíčky, obložené mísy, bagety a ostatní zboží. Jednoduše si stránky prohlédněte a vyplňte svůj nákupní košík. Objednávky je nutno poslat do 12,00 hod předešlého pracovního dne.. Nezapomeňte vyplnit kolonku s adresou a uvést čas dodání – klikněte na kalendář u datumu. Ve spodní liště kalendáře najdete kolonku pro čas. Stačí ho upravit. Je důležité uvádědět i telefonní kontakt na přebírajíci osobu. Urychlíte a usnadníte tím předání zboží. A je důležitý, když ztratíte pojem o čase a na objednávku zapomenete, nebo při nejasnosti ve Vaši objednávce. V neděli je prodejna zavřená. Pokud potřebujete objednávku na neděli, kontaktujte telefonicky nebo e-mailem kancelář. Na Běhounské č.20 si v neděli dopoledne můžete vyzvednout předem objednané zboží.

Telefonické objednávky

Objednávku lze vyřídit i telefonicky s kanceláří nebo na provozovně Brno, Běhounská ul. 20 v běžné provozní době.

Rozvoz objednávek

Nemůžete-li si zboží vyzvednout osobně, nabízíme Vám v pracovni dny dovoz naších chlebíčků, obložených mís a baget po Brně a blízkém okolí za jednotnou cenu 20.50 Kč/km + 21%DPH. Nejméně 4 km. Při objednávce nad 1.000,- Kč je doprava zdarma. Rozvoz v sobotu a v nedeli po domluvě s kanceláří.

Nabídka pro firemní akce

Pořádá-li Vaše firma školení, seminář, prezentaci, oslavu či jinou akci spojenou s občerstvením, je pro Vás připravena nabídka, kterou Vám tzv. ušijeme na míru. Nabízíme nejenom kompletní studenou kuchyni, ale také teplé i studené nápoje, sladké pečivo a po domluvě i teplý raut. V případě zájmu kontaktujte obchodní oddělení, které je k dispozici v prac. dny v čase 9.00 – 16.00 hod.

Ceny

Ceny jsou stanoveny včetně DPH dle aktuálních cen v našich prodejnách. Doba spotřeby a skladování Všechny nebalené výrobky skladujte při T 4- 6st C. Doba spotřeby je 24hod.

Platba

Prodej zboží podléhá EET V hotovosti při převzetí zboží. Stravenky Sodexho, Edenred (Ticket) a Les Cheque Déjeuner. Maximální počet stravenek 5 ks. Na stravenky nevracíme

Zrušení objednávky

Objednávku lze zrušit 48 hod před časem dodání, a to pouze písemně. Objednávku považujte za zrušenou po písemném potvrzení vyřízení požadavku.